Корзина
18 отзывов
Зерноочистительная техника от компании ФЛП Тарасевич В. А.
+380671587216
+380996136007
+380674037424

Вітчизняна сільгосптехніка в Україні повинна на 60% замінити імпортну

Вітчизняна сільгосптехніка в Україні повинна на 60% замінити імпортну

Надання фінансової підтримки державою для придбання сільськогосподарської техніки українського виробництва є одним із пріоритетів роботи міністерства. За рахунок державної підтримки АПК за 5 років планується збільшити імпортзаміщення з 20% до 60%.

Наразі вже реалізується ряд інвестиційних проектів по виробництву комбайнів, тракторів і створенню потужностей для виробництва посівних комплексів і технологічного переоснащення вже існуючого обладнання.

При цьому варто звернути увагу на специфіку галузі:основний об`єм виробництва сільськогосподарської продукції  приходиться на фермерські та власні господарства, а також  виробничі кооперативи.Тому першочергова задача полягає у тому, щоб створити такі умови, за яких професійна техніка була б доступною для малих і середніх виробників сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо,що раніше міністр агропрода Микола Присяжнюк не раз наголошував, що держава буде надавати постійну допомогу на придбання техніки саме малим та середнім виробникам і кооперативам.Крім використання інструменту лізингу спецтехніки, держава покриває відсоткові ставки по кредитам аграріїв при закупівлях.