Продавець ФЛП "Тарасевич В. А." розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
18 відгуків
Зерноочистительная техника от компании ФЛП Тарасевич В. А.
+380674123153
+380671587216
+380674116799

Реформи в АПК дозволять збільшити ВВП України на 4% - Світовий банк

Реформи в АПК дозволять збільшити ВВП України на 4% - Світовий банк

Світовий банк закликає Україну провести  якісну реформу аграрного  сектору і готовий допомогти українському правлінню ресурсами і технологіями.Збільшення продуктивності сільськогосподарського сектору на 30% в середньостроковій перспективі може дати приріст ВВП в 4,4% і 12,5% в довгостроковій.

На думку спеціалістів галузі є конкретні фактори, які стримували розвиток цього сектору останні 10 років, в першу чергу це втручання держави в сектор – воно було збитковим, негативний бізнес – і інвестиційний клімат, а також вади інфраструктуру і логістики. Світовий банк готовий продовжувати довгострокові партнерські взаємини з Україною і надавати аналітично-консультативну і технічну допомогу.

Якщо говорити про потенціал сільськогосподарського сектору, то слід зазначити, що Україна – головний експортер рослинної олії.Світове населення , як очікується, до 2050 року збільшиться на 2-3 млрд.,на 60% збільшиться попит на продукти харчування.Україна може забезпечити собі більшу ринкову частку.

В першу чергу в Україні слід запровадити таку політику, яка гарантуватиме безпеку для інвесторів в цьому секторі.Україна має розробити прозорий ринок землі, який не буде давати переваг і виняткового права окремим учасникам ринку.

Світовий банк рекомендує Україні відкорегувати податкове законодавство і гармонізувати закони у сфері сільського господарства і харчової промисловості.